ВИЦОТЕКА

ВИЦ: Тетовирање

Влегува дечко во салон за тетоважа:
– Повелете!
-За мене ТЕНК на целиот грб!
После едно 20 минути, мајсторот:
-Готовоо
-Што, толку брзо?
-Е што има тука комплицирано, четири букви се!

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close