УБАВИНАВИДЕА

Домашен тренинг за затегнување на задникот и бутините – Жените полудеа! (видео+фото)

За убав и затегнат задник, не треба да трошите пари во теретана или за личен тренер.

За само 15 минути дневно во текот на еден месец, ќе имате одлични резултати.

Ова се доста ефикасни вежби кои оваа иструкторка ќе ви покаже како сами можете да ги правите во својот дом.

Задникот и бутините ќе ви бидат благодарни.

Погледнете и почнете да вежбате…

Subscribe
Notify of
1 Коментар
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] вежби не бараат секогаш одење во теретана. Всушност, одредени секојдневни навики и рутини во […]

Back to top button
close