ЉУБОВ И СЕКС

Каков секс сакаат познатите дами?

Ева Лонгорија

Страшно многу паѓа на нежната суровост! Оваа девојка обожава да биде врзана со свилена шамија и да го остави мажот да доминира во кревет. За неа нема ништо повозбудливо од тоа.

Кармен Електра

Оваа жешка сопруга паѓа на грубите настапи! Игри со лисици се нејзиниот омилен, како и секакви палави улоги со маски и костими. Кармен си има и секси торбичка, која е секогаш со неа. Парфем, кармин, чевли со високи потпетици и уште еден пар камшик … Таа содржи сè што треба една жена да е подготвена за секс во секое време.

Анџелина Џоли

Оваа секси девојка обожава слободоумен секс, во кој дури има и малку болка. Но, тоа беше порано. Енџи признава дека со Бред Пит не практикувале садо-мазо нешта во креветот.

Ријана

Таа е бескрупулозна како и секогаш. Таа обожава да испраќа свои голи фотографии на нејзиното момче. А и не само на него… Освен тоа и нејзе  повеќе и се допаѓаат грубите изведби како да ја исплескаат,  и ја обожава спонтаноста во кревет!

Дита Фон Тиз

“Една жена може да го промени радикално животот, ако носи вистинските garters, чорапи и корсети” – вели кратко, точно и јасно кралицата на бурлеската!

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close