УБАВИНА

Како да исчезнат 7 знаци на стареење за 7 дена?

Aко сакате да имате помлада кожа без да треба да издвоите богатство за прескапа козметика, ви предлагаме да го земете серумот против стареење на Avon – Anew Protinol Power во комбинација со новиот истиоимен крем за околу очи, додека се на супер понуда.

Купувачите низ светот го обожаваат овој серум, бидејќи не е прескап а имате чувство како да користите неколку пати поскап луксузен производ.  Многумина може да си го дозволат, а тој ги наградува со тоа што ги намалува фините линии, ја подобрува цврстината, кожата ја прави помазна, ги минимизира порите, ја прави кожата поеластична и поотпорна и ѝ дава блескав сјај. Серумот против стареење на Avon, Anew Renewal Power  доби преку 1.000 позитивни коментари од клиенти кои тврдат дека имаат одлични резултати по само една недела користење. Жените што веќе го користеле, тврдат дека „магичниот“ крем против стареење „ги подмладува седум години за седум дена“

Во што е неговата тајна?

Овој „магичен“ серум се напојува со формулираната и патентирана технологија Protinol. Protinol е нежна алтернатива на ретинолот и може да помогне во справувањето со знаците на стареење без да ја остави кожата сува или иритирана. Оваа патентирана состојка го поттикнува создавањето на колаген во телото и дава исклучително брзи резултати.

А токму Protinol е главната состојка на производите од линијата Anew – Renewal Power: серум за лице и крем за околу очи. Тие дејствуваат моќно и истовремено се многу нежни за кожата, делуваат пријатно и не создаваат иритации, а најдоброто од сѐ е што првите резултати ќе ги забележите по само седум дена! За најдобри резултати, се препорачува комбинација на двата производи кои ќе ви го покажат вистинскиот ефект на „antiaging“.

Кои се придобивките:

  • Ја измазнува кожата
  • Интензивно хидрира
  • Ги намалува тенките линии и брчки
  • Ја затегнува кожата
  • Го зголемува сјајот
  • Ја зајакнува кожата
  • Кожата изгледа подмладено

Avon е компанија која што веќе 136 години се занимава со убавина. Тоа е компанија која ги поврзува луѓето, користејќи ја моќта на убавината за да ги трансформира животите на подобро. Милиони претставници ширум светот ги продаваат брендовите на Avon преку нивните социјални мрежи градејки свои бизниси.

Facebook коментари:

Напишете коментар

Back to top button