МАГАЗИН

Месец и пол по породувањето: Ријана за прв пат го покажа вториот син на кого му даде необично име

реклама

Таа на својот син му го дала името Riot, а на сликите можете да го видите бебето со розова капа и насмевка. Инаку, таа се породи на 1 август.

Ријана

Иконата на светската поп сцена Ријана се породи пред месец и половина, а сега за прв пат покажа како изгледа нејзиниот втор син.

Таа и нејзиниот сопруг, раперот Асап Роки, направија сет семејни фотографии со двата сина, а vtoriot за прв пат и го покажаа на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SLEEK Jamaica Media (@sleekjamaica)

Facebook коментари:

Напишете коментар

Back to top button
close