МАГАЗИН

Џенифер Лопез воодушеви со својот стајлинг: Покажа совршени облини во тесен фустан, ниту грам сало!

Џенифер Лопез (54) на својот Инстаграм профил објави видео на кое заводливо чекори и се врти пред камерата, со шармантна насмевка. Таа покажа како се облекла за ноќно излегување во саботата. Се гледа дека фантастично ја прилагодила линијата, бидејќи облекла фустан за тело кое одлично и стои. Ни грам сало не остана!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Популарната пејачка и актерка носеше тесен бел фустан, миди должина, без ракави, кој е многу елегантен. Со неа ги носеше познатите дизајнерски кафени чевли со отворена потпетица и златни потпетици „YSL“ и златна чанта. Под објавеното видео напишала: „Ноќно излегување на мајката“.

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close