МАГАЗИН

(ФОТО) Хајди Клум позираше топлес: Манекенката ги запали социјалните мрежи!

Хајди Клум покажа како изгледа на 50 години

Хајди Клум важи за една од најубавите и најзгодните жени во светот. Таа со децении ја носи оваа титула, а сега реши да покаже како изгледа нејзиното тело на 50 години.

Таа позираше топлес и таа сцена ја објави на својот Инстаграм профил. Додека таа се сончала, покрај Хајди седел нејзиниот сопруг Том Каулиќ, кој сигурно уживал во глетката.

Она што на многумина им падна во очи, покрај нејзината бујна биста, беа и долгите црвени нокти.

Facebook коментари:

Напишете коментар

Back to top button
close