ЉУБОВ И СЕКСАСТРОЛОГИЈА

Маж роден под овој хороскопски знак е луд по секс

Магнетниот шарм и харизмата на мажот роден во овој знак се комбинираат и создаваат вистинска експлозија од искри во спалната соба. Веднаш по сексот, често се користи фразата „најдобриот што сум го имала“ за да се опише средбата.

Станува збор за маж под знакот Лав.

Самоуверен, дарежлив, огнен, но ранлив. Лесно е да го придобиете со ласкање. Тој очекува дека неговата избраничка секогаш ќе биде расположена за секс. Предиграта е кратка, но издржлива.

Го возбудува кога жената е потчинета во сексот, кога ја губи контролата и вреска. Ќе се опушти ако ги поминете врвовите на прстите и ноктите по неговиот грб.

Subscribe
Notify of
1 Коментар
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] во ситуацијата и да уживате во задоволството од предиграта. Доколку е потребно, разговарајте за се со вашиот […]

Back to top button
close