МАГАЗИН

Карлеуша никогаш не била попровокативна: Целосно се соблече, а интимните делови од телото ги прекри со ленти (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи со своите „жешки“ фотографии. Овој пат таа целосно се соблече, а интимните делови од телото ги прекри со ленти.

Фотографиите и предизвикувачките пози никого не оставија рамнодушен, па „девојката скандал“ повторно се надмина себеси.

Фотографиите можете да ги погледнете ТУКА.

Да потсетиме, пејачката неодамна со своите следбеници сподели слики од доматите кои ги одгледува во својот двор.

„Само да се пофалам. Домати од мојот скромен двор. Мириса на најубав парфем и слатко како шеќер. Следно што сакам да засадам е мојот омилен сребрен кромид“, напиша таа на Инстаграм.

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close