МАГАЗИН

ФОТО: Ким Кардашијан „вежба“ во бикини и чизми во теретана

реклама

Сликите од теретана не се таму за да покажат како старлетата функционира, туку како изгледа во бикини.
Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан повторно отиде чекор напред, објавувајќи низа слики од теретана на својот Инстаграм профил.

Ким Кардашијан ја искористи теретаната како позадина, позирајќи во бикини со боја на кожа. За да биде уште поизненадувачки, таа на „тренинг“ носеше чизми над колена.

Да потсетиме, за појавувањето на Мет Гала во мај годинава, старлетата го облече фустанот на познатата Мерлин Монро, а тогаш сите забележаа дека таа драстично ослабе. За многу кратко време ослабела речиси 10 килограми. Тогаш јадеше само зеленчук и протеини, ги исфрли јаглехидратите и шеќерот и секој ден трчаше на лента за трчање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Facebook коментари:

Напишете коментар

Back to top button
close