РЕЦЕПТИЗДРАВЈЕ

Смути: Појадок во чаша за миг

Навиките за здрв живот полека но сигурно се повеќе и повеќе се применуваат во последно време. Ако сте цело време во брзање и немате доволно време за подготовка на појадок, ова смути е измислено за Вас кои изобилува со многу хранливи состојки во една чаша.

смути

Потребни состојки за ова смути се:

– 1 банана
– 1 лажица овес
– 1 шолја бадеми
– 1 шолја јагоди
– 1 шолја јогурт
– 1 шолја млеко

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close