МАГАЗИН

Северина и Карлеуша во ист провокативен костим: Која е „пожешка“? (ФОТО)

Популарните пејачи внимателно избираат облека за своите настапи. Северина Вучковиќ пред две недели настапи во Порече. Таа за оваа пригода избра тексас комплет со длабоки шлицови кои ја откриваат фигурата и облините.

Фотографиите на Северина можете да ги погледнете на нејзиниот инстаграм профил:

Нејзината колешка Јелена Карлеуша синоќа пееше во Пожаревац. Популарната ЈК одлучи да го избере истиот тексас костим за овој настап. Карлеуша во овој сет ги покажа своите заносни облини.

Фотографиите на Карлеуша можете да ги погледнете на нејзиниот инстаграм профил:

Комплиментите за пејачките не стивнуваат, а публиката беше воодушевена од нивниот стајлинг.

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close