МАГАЗИН

Карли не запира со провокации: Објави секси селфи од бањата, повторно предизвика хаос на мрежите поради нејзиниот изглед (ФОТО)

Карлеуша често објавува провокативни фотографии на Инстаграм, како што направи и сега.
Таа синоќа настапи во еден клуб во Германија, а пред да излезе на сцената ги почести бројните следбеници со жешка фотографија од хотелската бања.

Карлеуша позираше пред огледалото во тесно боди во боја на кожа, кое едвај успеа да ја задржи бујната биста. Целиот изглед го комплетираше со мрежести црни чорапи.

Фото: Instagram printscreen

Таа за време на фотографирањето зазеде и предизвикувачка поза и на тој начин дополнително ги истакна бујните гради, но и затегнатиот задник.

„Каква бомба“, „Ти си најсилното пиле“, „Пре жешко, продолжи така“… ова се само дел од бројните коментари под фотографијата.

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close