МАГАЗИН

Кање Вест уште еднаш ја шокираше јавноста – ги извади сите заби и ги замени со титаниумски протези

Канје Вест ја изненади јавноста со својот последен потег – ги извади сите заби и ги замени со титаниумски протези.

Канје гордо ја покажа својата нова остра насмевка на Инстаграм. Тој се спореди себеси со иконскиот негативец од Џејмс Бонд, кој се појави во филмовите „The Spy Who Loved Me“ и „Moonraker“, пишува Дејли мејл.

Протезата е нов хируршки модел кој е направен специјално за музичарот. Вкупната цена на протезата се проценува на неверојатни 850.000 долари.

Facebook коментари:

Leave a Reply

Back to top button
close