МАГАЗИНЉУБОВ И СЕКС

(ФОТО) Деколтето во преден план, но без гаќички! Старлетата Станија објави фотографија зад воланот

Станија Добројевиќ, пионерка меѓу старлетите во соседните простори, објави фотографија зад воланот на која особено се истакнати нејзините силиконски гради.

Printscreen instagram

Старлетата Станија Добројевиќ веќе подолго време е во САД, од каде што редовно ги информира своите следбеници за случувањата во нејзиниот живот.

Добројевиќ една и повеќе деценија е позната како една од најсексапилните дами на српската јавна сцена, а сега по којзнае кој пат ги запали социјалните мрежи со фотографија на која позира гола.

Иако многумина би очекувале старлетата да се фотографира на плажа, таа објави фотографија зад воланот, која покренува прашања за реакцијата на другите учесници во сообраќајот на нејзиното извајано тело и недостатокот на долна облека.

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close