МАГАЗИН

Џенифер Лопез во проѕирна, чипкаста долна облека – фановите полудеа (ФОТО)

Џенифер Лопез позираше во сина, чипкаста долна облека и ја покажа својата извајана фигура

реклама

Пејачката и актерка Џенифер Лопез неодамна наполни 54 години, а се чини дека оваа латино дива решила да ги убеди сите дека годините навистина се само бројка.

Таа се соблече во чипкаста долна облека, покажувајќи ги стомачните и секси нозете, но во преден план беше и нејзината богата биста.

Она што на сите им падна во очи се чипкастите гаќи, а фановите апсолутно полудеа по овие фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Facebook коментари:

Напишете коментар

Back to top button
close