#Турлитаваинтервју

Позитив на денот!

Буцкасто детенце обожава да игра.

Кој рече дека мажите не знаат да чуваат деца?

Таткото поставил камера во дневната соба за да покаже како изгледа еден обичен ден помеѓу него и неговото дете. Видеото…

Проблем полицаецу?

Она кога Боб Марли ти е идол.

Паметно дете: најде интересен начин како сам да си отвори чипс

Добра стратегија, како да се отвори чипс на најбрз и најлесен начин.

Дечково и направи јака фора на својата девојка: И го скрши телевизорот

Лесна и интересна фора што можете да ја направите во секој момент.

Како да фатиш женска за помалку од 10 секунди

Детево направи гест со кој ја воодушеви целата публика.

Откачен вежбач во теретана

Намерно создава нови вежби, само да им ја види реакцијата на вежбачите во самата теретана. Неговите вежби се урнебесни.

Буцкастото талентирано дете кое го освои светот

Детето кое настапи на индискиот “јас имам талент”, ги освои срцата на публиката и на луѓето низ целиот свет со…

Што не ќе му текне на дете само да избега од час

Детево пронајде лесен и многу тивок начин за да избега од час.

Да имаш ваква баба и да не си гладен ќе огладнеш

Баба каква што секој би посакал да има по дома. Оваа баба стана хит на социјалните мрежи со начинот на…