#Турлитаваинтервју

Она кога женската вечер ќе тргне наопаку

Си треба некогаш баланс во животот…

Најфотогеничниот морски лав

Морски лав кој обожава да прави фотографии со туристите, стана хит на социјалните мрежи и главна атракција во оваа зоолошка…

Салто 10/10

Не секој може да биде Тарзан.

Позитив на денот: Папагалот и неговата платонска љубов

Толку се заљуби во чашава, што нејќе да се тргне од неа…

Ај пипни ме уште еднаш да те видам

Детенце со карактер !!!

Креативност на ниво: Од видео игра направија музички спот

Дечки станаа интернет сензација со нивната имагинација и креативност… Секоја чест!!!

Она кога со колегите од утре сте на колективен одмор

Којзнае колку им е вежбана кореографијава…

Куче заедно со својот газда гледаат страшен филм

Кучево обожава да гледа страшни филмови заедно со својот газда, но кога ќе дојде делот каде што има морничави и…

Уште една нова верзија на Kiki do you love me

Секое ново видео е се поинтересно и поинтересно…

Му го зема јадењето од маса

Мачка кога ќе начека храна не му ја мисли многу. Дечково си јадеше риба, но не за долго…