АСТРОЛОГИЈА

Пари доаѓаат за 4 хороскопски знаци! Еве кој ќе добие пари до 18 март, а еден знак треба да игра игри на среќа

Еден од најважните астролошки периоди пристигна во 2023 година, а тоа е Сатурн во Риби, кој силно ќе влијае на сите хороскопски знаци.
Играме уште еден ѕвезден рулет, а нагласениот знак Риби многу повеќе им одговара на одредени хороскопски знаци кога се парите во прашање. Одредени знаци ќе мора да научат да штедат повеќе поради влегувањето на Сатурн во Рибите, додека други конечно ќе го добијат она што го заслужуваат.

пари

Ако се прашувате кој ќе има пари до 18 март, овие знаци вклучуваат Овен, Водолија, Јарец и Стрелец.

ОВЕН
Венера во вашиот знак ви носи многу дискусии за финансиите, но и можно зголемување на платата. До крајот на неделата треба да го искористите влијанието на Венера во вашиот знак за да ја подобрите финансиската состојба.

ВОДОЛИЈА
Планетите работат во ваша корист, но имате преголеми очекувања кога се парите во прашање. Ќе дојде, но нема да бидат големите пари на кои се надевате. Можно е да се договорите за ново деловно партнерство кое ќе ви се исплати.

СТРЕЛЕЦ
Сатурн во Риби ви носи приход од дома или недвижен имот. Тоа значи дека ако се занимавате со купување и продавање станови, тогаш можете да остварите профит. Вие сте знак кој лесно може да победи на игрите на среќа.

ЈАРЕЦ
Пред вас е недела во која ќе имате важни дискусии за платата. Ова веројатно се однесува на нивото на вашиот приход, па можете да очекувате промена.

Subscribe
Notify of
0 Коментари
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
close