АСТРОЛОГИЈА

Астро прогноза за април: Плутон во Водолија – големи промени до 2044 година! Скорпиите се на пресвртница во животот, а овој знак ќе доживее целосна ТРАНСФОРМАЦИЈА

Сатурн, планетата која ја одредува нашата судбина, влезе во Риби на 7 март, а Марс ги напушти Близнаците по седум месеци. Плутон, најбавно движечката планета во Сончевиот…

Овие 3 хороскопски знаци ќе го имаат најлошиот април! Подобро да го преспијат овој месец

Ѕвездите нема да бидат поволни за Овните, Јарците и Раковите во месец април. Овен Месецот ќе започне поволно за припадниците на овој хороскопски знак, но средината на…

Нумеролозите откриваат: Ако ги имате овие бројки во датумот на раѓање, ќе имате среќа во животот!

Доколку имате некој од броевите 11, 22, 33 во датумот на раѓање, ќе следат добри вести. Луѓе кои го поседуваат бројот 11 Имаат силна интуиција и духовна свест. Тие се…

Пари доаѓаат за 4 хороскопски знаци! Еве кој ќе добие пари до 18 март, а еден знак треба да игра игри на среќа

Еден од најважните астролошки периоди пристигна во 2023 година, а тоа е Сатурн во Риби, кој силно ќе влијае на сите хороскопски знаци. Играме уште еден ѕвезден рулет, а…