Category: Видео

Видео: Фатен со спуштени панталони: Сексипилна девојка го однесе во кревет, но не знаеше дека сето тоа го гледа неговата девојка

За брзо време го осети гневот на неговата девојка.

ВИДЕО: Се самозапали и скокна од зграда висока 30 метри

Русин се самозапали и се фрли од здрада. Еве како заврши неговиот потфат…  

Видео: Чим запее Витни Хјустон, кучево настапува на сцена

Ова куче е најголемиот фан на Витни Хјустон, а погледнете како само го изведува нејзиниот...

Видео: Во овој ресторан келнерите се необични

Јапонски ресторан станал позната светска атракција и тоа поради неговите келнери. Како...

Видео: Куче кое растура на тапани

Најновата и најнеобичната рок ѕвезда е родена. Навикнати сме да ги гледаме домашните...

Владимир Путин доби шестгодишен мандат на претседателските избори во Русија

„Русија има голема иднина пред неа, доколку граѓаните останат обединети“, порача рускиот...

Видео: Вечерва имаше протест пред куќата на Фросина Ременски

Вечерва поголема група граѓани протестираат пред куќата на пратеничката од СДСМ, Фросина...

Видео: Анџелина Џоли повторно се заљуби и тоа во копија на Бред Пит

Холивудската актерка Анџелина Џоли по бракот со Бред Пит, заинтересирана е за нов дечко кој...

Видео: Најновото чудо во областа на технологијата

Прво е измислено стандардно селфи, па потоа измислен беше селфи стапот, а сега пристигна...

Видео: За некого ѓубре за некого богатство

Нелсон Молина од Источен Харлем во Америка, преку 30 години како што работи во Комунална...