Category: Не Читај

Човек со пенис долг пола метар, жени-кукли и гигантски задници и гради. Ова се најчудните луѓе за 2017 година

Секој од нив има по нешто што се одвојува од другите. Убавината на секој човек се препознава...

Заради сестрата станувате подобар човек

Иако можеби во овој момент сте скарани затоа што ви го земала џемперот или ве издала за...

Многу тажно: Почина последниот мажјак на светот од северниот бел носорог

Последниот машки примерок од северниот бел носорог на светот, наречен Судан, почина после 45...

Каматите лани „изеле“ над 80% од оперативната добивка на Скопски пазар

Каматите лани „изеле“ над 80% од оперативната добивка на Скопски пазар

Владимир Путин доби шестгодишен мандат на претседателските избори во Русија

„Русија има голема иднина пред неа, доколку граѓаните останат обединети“, порача рускиот...

Видео: Вечерва имаше протест пред куќата на Фросина Ременски

Вечерва поголема група граѓани протестираат пред куќата на пратеничката од СДСМ, Фросина...

ВИДЕО: Што се пее во песната за „живата легенда“ Талат Џафери?

Извесна Линда Морина отпеа песна за како што се вели во истата, „живата легенда Талат...

Невремето целосно го урна Мостот на желбите во Охрид

Силно невреме и јужен ветар кој на моменти достигна брзина од околу 100 километри на час го...

Се спрема невреме во Македонија

Пороен дожд, грмежи и засилен ветер, најавува УХМР за утре. Во раните утрински часови во...

Е сега може да пушите колку сакате!

Со 41 глас „за“ Собранието денеска ги усвои измените на Законот за заштита од пушењето....