#НЕЧИТАЈ#ТУРЛИТАВА#Турлитаваинтервју

Кореографија на годината (Видео)

Во неделата во Швајцарија се одигра дербито помеѓу Базел и Цирих, каде домаќините славе со 2:0. Но, нешто исто што остави позитивен белег се домашните навивачи кои изведоа одлична кореографија во 3D. “Понекогаш има сонце,понекогаш дожд во животот” значеше пораката на навивачите. Погледнете го видеото.

Слични објави