Запознајте ја руската Кардашиан

- Категорија: Фото

Таа има 22 години и е толку секси, што за неа велат дека му дава ново значење на „зборот“ секси. Анастасија Квинто е од Русија и до сега за неа се заинтересирале неколку модни агенции, но од неа побарале да ослабе. Едно од барањето било да го доведе задникот до 106 сантиметри.

Таа одбила и одлучила на светот да му ги покаже своите фотографии преку социјалните мрежи, а светот е задоволен од нејзината одлука.

loading...

Слични објави

Мажите летаат со неa: Секси стјуардеса во униформа предизвикува турбуленции (ФОТО)

Кој што сака  да лета со оваа девојка,