Видео кое го обиколи цел Свет: 10 диви свињи со неверојатна брзина го препливуваат Црното Море

- Категорија: Видео

Бугарски рибар снимил неверојатно видео. Додека ловел во водите на Црното Море забележал 10 диви свињи кои со неверојатна брзина препливувале преку морето.

Десетминутното видео е навистина фасцинантно и е вистинска несекојдневна појава.

Погледнете:

loading...

Слични објави

ГИ ВОЗБУДИ КУБАНЦИТЕ: Милица Тодоровиќ тверкуваше во бикини, РАСТУРИ! (видео)

Милица Тодоровиќ појде на одмор на Куба и