Три девојки уценувале бизнисмен – му зеле 30.000 евра за секс-снимка

- Категорија: Фенг Шуи

Теодора Ќамил (23), Ивана Кецман (28) и Јелена Романиќ (23) се уапсени откако еден белграѓанин го уценувале со снимка од сексуални односи со Теодора.

Тој досега им исплатил 30.000 евра, а овие девојки со сомнителен морал „паднаа“ откако во еден ресторан во Белград дојдоа да земат уште по 5.000 евра.

Белградскиот бизнисмен прво се исплашил, а потоа им го плаќал тоа што го барале. До сега вкупно им исплатил 30.000 евра, а кога претерале ги пријавил во полиција.

loading...

Слични објави

Фантастичен трик: Исечете ја бананата на тркала додека е се уште во кора (видео)

Доколку сакате да ги импресионирате вашите гости со