Супер Изненадувања по повод Божиќните празници и почетокот на Новата 2017 година од Мебел-Ви

На самиот почеток на новата 2017 година, со огромно задоволство Ве известуваме дека Мебел-Ви, по повод Божиќните празници организира големо изненадување за сите свои посетители.

Освен Традиционалниот Новогодишен Базар со кој обезбедивме попусти до 40% на повеќе од 100 артикли и е во полн ек до 11.01.2017, подготвивме и Нова специјална еднодневна Понуда на целокупниот останат асортиман.

Само на 05.01.2017, целокупниот асортиман на Тапациран Мебел достапен низ 7те Салони на Мебел-Ви ќе се продава со попусти од 10%, а за некои гарнитури и повеќе. Сите останати производи од програмата на плочест мебел кои не се опфатени со Новогодишниот Базар, ги намалуваме од 10% до 15%.

Значи, само на 05.01.2017, намален е буквално целиот асортиман кој се нуди во нашите салони, како старата колекцијата така и новата колекција за 2017 година! Најдобра можност за опремување на домашниот и работен простор досега! Совршен почеток на новата година.

Токму затоа, Ве покануваме да ги посетите нашите продажни центри низ Македонија во кои на вкупна површина од околу 14.000 м2 се сместени нашите производи со врвен квалитет, огромен избор и достапна цена. Мебел-Ви ја има најголемата продажна мрежа во нашата земја.

Станете дел од ова прекрасно Божиќно дружење и заедно да ја споделиме празничната радост, со најдобрата понуда на мебел во Македонија.

loading...

КОМЕНТАРИ