Синоќа тешка сообраќајка во центарот на Скопје, со голема брзина Мерцедес се судри со Мерцедес (ФОТО)

Тешка сообраќајна несреќа вчера вечерта се случила на булеварот Партизански одреди на раскрсницата кај Силбо. Во автомобилот кој бил удрен одзади бил Богдан Илиевски – Бетмен, еден од предводниците на инициајтивата За заедничка Македонија.

Тој утрово својата верзија за настанот ја објави на Facebook

 

loading...

КОМЕНТАРИ