Шокантно видео на кое се гледа како борбен авион брка НЛО !

- Категорија: Видео

Неверојатно видео на НЛО кое го брка руски авион се појави на Фејсбук, но уште нема официјално потврдување за што точно се работи.

На крајот од видеото се гледа како пилотот усева да го сними леталото во воздух.

loading...

Слични објави

ГИ ВОЗБУДИ КУБАНЦИТЕ: Милица Тодоровиќ тверкуваше во бикини, РАСТУРИ! (видео)

Милица Тодоровиќ појде на одмор на Куба и