Самоубиство во Демир Хисар: Се удавил во бунар

- Категорија: Црна хоника

Самоубиство со давење во бунар со вода вчера извршил Д. Т. (59). во дворното место во Демир Хисар.

Смрт била констатирана од страна на лекар од Итната медицинска помош од Здравствениот дом Демир Хисар, а полицијата извршила увид.

loading...

Слични објави

Страшна несреќа во Скопје: Мотоциклист летал десетина метри по удар во полициско возило

Страшна сообраќајна несреќа се случила вчера во центарот