Home МОБИЛНА ГАЛАНТЕРИЈА Полнач за мобилен телефон
Sale!
Polnac-za-mobilen-telefon-Android (2)
Polnac za mobilen telefon - Android 1Polnac-za-mobilen-telefon-AndroidPolnac za mobilen telefon - Android

Полнач за мобилен телефон

290 ден 190 ден

Универзален полнач за мобилен телефон (Android). Тенок и мек кабел кој овозможува лесно виткање и е погоден за носење во ташна.

– Цената е со вкалкулиран ДДВ 18%.

– Начин на плаќање: При подигнувањето или доставата на производот.

– Цена за достава надвор од Скопје: 130 ден.

За да нарачате стиснете на копчето „КУПИ“ или контактирајте не на нашиот телефон 078 311 895. Ви благодариме.

К У П И

7 in stock