ПРЕЗЕДЕ ИНИЦИЈАТИВА И ЈА НАМАЧКА СО КРЕМ ЗА СОНЧАЊЕ: Кога девојката се сврте, човекот остана во шок (ВИДЕО)

Момчето се надеваше на жешка авантура, но брзо се „олади“

 Жените со помош на својот неодолив шарм можат да го наведат речиси секој маж да направи некој глупав потег, а најтажното во тие ситуации е тоа што мажите покажуваат дека е многу лесно да се манипулира со нив, што ги прави совршен „плен“ за многу шеги и комични пакости.

Имено, бразилски „јутјубер“ на својот канал поставил видео на кое во главната улога е девојка што во костим за капење ужива на една од плажите во Рио. Притоа, од случајните минувачи таа бараше да ја намачкаат со крем за сончање, на што тие со задоволство се согласуваа. Но, кога дојде време таа да се сврти на грб, тие беа сведоци на неочекувано изненадување. Погледнете во продолжение…

loading...

КОМЕНТАРИ