Патентот едноставно не можел да ги издржи големите гради на Криси Тајген (ВИДЕО)

По ова видео, не се сомневаме дека војската од фанови на славната манекенка ќе се дуплира…

Дури и кога има сопствени проблеми, славната Криси Тајген знае како да ги расположи своите обожаватели.

Имено, славната убавица споделила видео на социјалните мрежи, на кое се мачи да го затвори патентот од својот комбинезон.

Иако таа настојува да го затвори до крај, нејзините бујни гради ја спречуваат во тој потфат.

За што станува збор, погледнете во видеото.

loading...

КОМЕНТАРИ