Овие гради ќе ги запомните: Од наежените пупки никој не може да ја гледа во лице! (фото)

- Категорија: Фото

Атрактивната српска пејачка повторно ги почести фановите на социјалните мрежи со нова провокативна фотографија. Милена Митиќ направи ново секси селфи.

Таа позираше во тоалетот додека на себе имате бел комплет кој ги истакна нејзините гради и совршен стомак.

Наежените пупки на Милена ќе ве збунат што дури нема да можете да и погледнете во фацата.

loading...

Слични објави

ФОТО: Која е оваа девојка по која се вртат сите момци во Скопје?

Пролетта носи многу убави моменти во нашите животи. Носи