На -20 во супермаркет во Кичево: Шише вода замрзна само за неколку секунди (ВИДЕО)

- Категорија: Видео

Екстремно ниските температури кои вчеравечер се спуштија во Кичево стигнаа до неверојатни -20 степени. Кичевчани решија да се забавуваат на студот, па направија интересно видео.

Видеото е направено во еден супермаркет во Кичево, а шишето со вода замрзнува за само неколку секунди. Овој интересен настан е снимен вчера, а ова утро ги изненади граѓаните.

loading...

Слични објави

Кои се девојките во елитни униформи во ЕБР? (видео)

Иако работата им е непредвидлива, честопати на работ