Македонец со руско срце, на -20 степени се санкаше на снегот (ВИДЕО)

- Категорија: Хит на денот

Погледнете го македонецот со руско срце кој што на -20 степени скоро гол се санкаше на ридот! Видео!

loading...

Слични објави

Поради оваа убавица сите гледаат временска прогноза (ФОТО+ВИДЕО)

Цел свет гледа временска прогноза, но на Мексиканците