КОЧАНСКА ЗИМСКА ИДИЛА – ВИДЕО

- Категорија: Македонија

Стефан и Столе сопствениците на „Fly  video production“ со најновото видео се потрудија да ни ја престават Кочанската зимска идила.

Како изгледа нашиот град погледнете на приложеното видео. Благодарност до Стефан и Столе.

loading...

Слични објави

Сведоштво од Диво Насеље: Пукав колку што можев со двете раце во специјалците, признал командантот Малишева

Од Косово дошол по барање на Мирсад Ндрецај