ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ – Фотографии на руската Ким Кардашијан ги запалија социјалните мрежи

- Категорија: Фото

Руската Ким Кардашијан Анастасија Квитко избега од сибирската зима која моментално ја зафати Русија и цела Европа, па одлучи зимата да ја помине на плажа.

Анастасија е 23 годишен модел и актерка, но најпозната е по нејзините активности на социјалните мрежи Инстаграм и Фејсбук. Благодареќи на нејзините облини со брзина на светлината стана позната, а сега своите фанови одлучи да ги награди со серија фотографии од нејзиниот одмор, па на овие ниски температури успеа да ги загрее.

loading...

Слични објави

Фотографии со кои се докажува дека Росана има најдобар заедник на планетата земја!

Погледнете ги овие фотографии на австралискиот модел Росана