Иноватор-генијалец си направил дома аквариум од 75.000 литри

- Категорија: Фенг Шуи

Аквариумот изгледа импресивно, се чисти единствено со нуркачка опрема, а месечно троши 1200 долари само за струја, бидејќи има многу силни светла за да растат растенијата внатре.

loading...

Слични објави

Фантастичен трик: Исечете ја бананата на тркала додека е се уште во кора (видео)

Доколку сакате да ги импресионирате вашите гости со