Иновативната групација ЕКСЦЕС со нова песна насловена како МИЛИОН

- Категорија: Музика

Иновативните млади артисти Тракер и Јоцифер познати како дуо групација ЕКСЦЕС ви ја претставуваат новата песна насловена како „Милион“. Ексцес најавуваат албум во 2017та година. Исто така ни најавуваат да очекуваме многу добра клубска музика и многу нови спотови и соработки со други артисти.

loading...

Слични објави

Скопје ќе шизи во Епицентар на германскиот техно диџеј Monoloc

Во петок на 20-ти јануари во клубот Епицентар