Игор Џамбазов целосно го промени имиџот (ФОТО)

- Категорија: Магазин

Игор Џамбазов 2017 ја почна со сосема нов имиџ. Тој како гроф се појави во „Кастинг талент шоу“, каде се избираат најдобрите за мјузиклот „Тајно моја“, посветен на Тоше Проески.

loading...

Слични објави

Љубов на прв поглед: Хана се топи во прегратката на Игор Џамбазов (Фото)

Фотографијата на Инстаграм која што собра над 4500