Живот

Љубов и секс

Најмногу ја сакал својата четврта жена. И’ подарувал скапи подароци, се грижел за неа и и’ го давал целото материјално богатство.Исто така, многу ја сакал и својата трета ...
0
Здравје и убавина

Фитнес инструкторите од теретаната Cybex ви го претставуваат Jump for Joy – кардио планот кој трае 30 минути. Интензивните вежби и нивните повторувања овозможуваат да согорите дури 500 ...
0
Живот

Шест годишното момче од Австралија си играло со ласер кој испуштал црвена светлост на голема оддалеченост. Оваа играчка е обожувана кај сите малечки деца, а 6-годипното момче ја ...
0
Здравје и убавина

– Бојата на урината и столицата сериозен показател! -Многумина помислуваат дека станува збор за дехидратација, но ако и после испивањето на соодветна количина течност, урината не добие посветла ...
0
Љубов и секс

Овој човек одлучи да направи експеримент и да октрие како ќе реагираат девојките, но и мажите во теретаната откако ќе го видат неговиот пенис. Не требаше да помине ...
0
Љубов и секс

Пронаоѓањето на совршениот кондом за вас и вашиот партнер знае да биде предизвикувачко. Како и да е, зголемете ја сензитивноста и возбудата со тоа што ќе ги споделите ...
0
Живот

Иако денес стана сосема нормално вештачки да ги зголемуваме градите, постојат совети кои треба внимателно да се прочитаат пред да се одлучите на операција. Според статистичките податоци, денешните ...
0
Љубов и секс

Таа е млада, убава, згодна.По ништо не се разликува од другите урбани девојки, освен по својата професија.Оваа скопјанка е „продавачка на љубов“. За разлика од илјадници други девојки, ...
0
Живот

Треса Мидлтон од Англија како тинејџерка доживеала многу лошо работи да многумина нема да веруваат ека некогаш таа ќе се опорави и ќе води нормален живот. Нејзината мајка ...
0
Здравје и убавина

Жена од Невада почина откако била заразена со супербактерија која е отпорна на сите антибиотици во Америка, што го потврди најголемиот страв на научниците, дека бактериите стануваат имуни ...
0